23.05.2015 Festyn Rodzinny

Radość na twarzach, zadowolenie w oczach i ciemne chmury nad naszymi głowami. Tak rozpoczął się rodzinny festyn w sobotę 23 maja....

Przed wejściem na teren przedszkola czekały promiennie uśmiechnięte panie, witając dzieci słodkim lizakiem… Wszyscy powoli gromadzili się na podwórku, podczas gdy dzieci w skupieniu szykowały się występów artystycznych.

 

Wszyscy czekali na rozpoczęcie wspólnego spotkania, które nastąpiło po słowach pani dyrektor. Dzieci zaprezentowały się w piosenkach i wierszach przygotowanych z okazji dnia mamy i taty.  Był spacer z tatą na lody i familijny blues :) Ponadto prawdziwa orkiestra z piękną panią dyrygent i poważny walc kwiatów do utworu Piotra Czajkowskiego. Ponad to skoczny taniec z szarfami a także smerfny rock :) Wszystko to przeplatane wierszami, który wyciskały łzę w oku niejednego rodzica :)

Przejęte dzieci na koniec obdarowały mamę i tatę prezentem i pachnącymi konwaliami i zaczęła się zabawa… konkursy, tańce i przebieranki…

 

 

Malowanie twarzy, kącik fryzjerski i wiele innych atrakcji…. Wśród nich słodka, ogromna wata cukrowa i przedszkolny bufet.

Na zabawie czas minął bardzo szybko, niebo wytrzymało… nie spadła ani jedna kropla deszczu…

 

Galeria zdjęć:

Festyn Rodzinny cz I

Festyn Rodzinny cz II

Festyn Rodzinny cz III

(c) 2007- 2020 by przedszkolecharbrowo.pl

artwolan.pl