28.05.2015 Kaprysy Królewny Klarysy

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, Biblioteka Gminna w Wicku zaprosiła przedszkolaków z Charbrowa i Wicka na nie codzienne spotkanie.

W Sali widowiskowej w GOKiS odbył się teatrzyk pt. „Kaprysy KrólewnyKlarysy”. Aktorzy ukazali dzieciom jak nie ładne zachowanie może psuć relacje między ludźmi. Jak ważne są magiczne słowa i to, aby słuchać mądrzejszych od siebie. Jak ważna jest nauka, posłuszeństwo rodzicom, uprzejmość wobec innych a także  jedzenie zdrowej żywności..

Dzieci pięknie oglądały teatr i czynnie barły w nim udział, zadając pytania nieznośnej królewnie. Teatralne wydarzenie zakończyło się miłym akcentem, bo nasze dzieciaki podziękowały pani bibliotekarce za zaproszenia na teatrzyk, wręczając Jej laurkę.

Do następnego razu!