02.06.2015 Dzień Przedszkolaka w SP w Wicku

Na scenie wystrojone dzieci… nasze dzieci, bo choć pierwszo, drugo i trzecioklasiści to przecież niedawno chodziły do naszego przedszkola. Tym razem – my przedszkolaki – przyjechaliśmy do Szkoły Podstawowej w Wicku. Oglądaliśmy piękne występy naszych absolwentów i niejedna łza wzruszenia pojawiła się w naszym oku na widok uzdolnionych dzieci.

Powodem naszego spotkania był Dzień Przedszkolaka zorganizowany w SP w Wicku. Odwiedziny były pełne wrażeń, gdyż dzieci z dwóch najstarszych grup przedszkolnych miały możliwość obejrzenia klas pierwszych. Siedzieli w ławkach, zajrzeli do szafek pierwszoklasistów, porozmawiali z nauczycielami i … poczuli zbliżającą się wielkimi krokami pierwszą klasę…

Maluszki, które przyjechały razem z nami świętować Dzień przedszkolaka w miłej atmosferze spędziły czas na przyszkolnym placu zabaw.