12.06.2015 Wycieczka do Parku Dinozaurów

Jak co roku z okazji Dnia Dziecka przedszkolaki wybrały się na wycieczkę. Tym razem do Parku Dinozaurów. Naszą wędrówkę rozpoczęliśmy od warsztatów, w których brały udział wszystkie dzieci. Młodsze malowały piaskiem a starsze próbowały swoich sił w glinie…

12.06.2015 Wycieczka do Parku Dinozaurów

Spacerując wśród wielu eksponatów dinozaurów, mamutów, hien czy niedźwiedzi i innych stworzeń mogliśmy przenieść się w tamte czasy, kiedy to wielkie stwory chodziły po ziemi. I choć niektórzy na widok dinozaura mocniej ściskali dłoń pań nauczycielek, to jednak humory nam dopisywały.

12.06.2015 Wycieczka do Parku Dinozaurów

Smaczne śniadanie przy ukrytych w cieni ławeczkach dodało nam sił do dalszej wędrówki. Przed nami liczne zakręty i zakamarki Parku, kryjące wiele tajemnic a na końcu – najbardziej upragniony przez dzieci – plac zabaw!!

12.06.2015 Wycieczka do Parku Dinozaurów

Dzieci dzielnie radziły sobie z huśtawkami, zjeżdżalniami i wielkim zamkiem. Korzystały z wszystkich atrakcji do woli. Zmęczone ale bardzo szczęśliwe wróciły do przedszkola na smaczny obiad.

Galeria zdjęć:

→ Wycieczka do Parku Dinozaurów cz I