20.10.15 Warsztaty plastyczne w gr III

„Jesienne bukiety z liści”

Cieszymy się bardzo z odwiedzin zaproszonego przez nas gościa - pani Sabiny Godula, która odwiedziła dzieci w grupie najstarszej. Celem spotkania była nauka przygotowywania jesiennych bukietów z liści.

Do warsztatów przygotowaliśmy się perfekcyjnie - poprzedniego dnia zbierając piękne liście na spacerze, oraz wyszukując skarbów, które mogłyby ozdobić nasze bukiety.

I zaczęło się :

- na początek pokaz przygotowanego przez panią Sabinę gotowego bukietu

- instrukcja zwijania liści i zabezpieczania go za pomocą drucika

- układanie kompozycji z uprzednio przygotowanych zwiniętych w „różyczki” liści

… i gotowe!

Dzieci pracowały z wielkim zaangażowaniem i chęcią zdobycia nowych umiejętności. Przy niewielkiej pomocy pań, poradziły sobie z tym zadaniem wspaniale. Każdy tego dnia wrócił z przepięknym bukietem do domu i wręczył go mamie.

AI

20.10.15 Warsztaty plastyczne w gr III20.10.15 Warsztaty plastyczne w gr III20.10.15 Warsztaty plastyczne w gr III