Wersja dla niedowidzących - włącz Wersja dla niedowidzących - wyłącz
PRZEDSZKOLE GMINNE W CHARBROWIE

03.03.2016 W salonie fryzjerskim

03.03.2016 W salonie fryzjerskim

Cóż to była za wycieczka…

Zgodnie z naszym tematem kompleksowym „Święto kobiet”, dzieci z grupy III odwiedziły mamę Mikołaja w jej salonie fryzjerskim w Wicku. Panie fryzjerki przyjęły nas bardzo miło, opowiadając o swojej pracy.

Przedszkolaki zapoznały się z wyposażeniem salonu: grzebienie, szczotki, suszarki, prostownice, lokówki, różne rodzaje nożyczek, maszynki do golenia oraz do podcinania wąsów czy brody. Dzieci oglądały także artykuły kosmetyczne takie jak: lakier do włosów, spray barwiący włosy, żel, brokat…

03.03.2016 W salonie fryzjerskim

Kiedy tak miło spędzaliśmy czas, pani Monika zaskoczyła nas wiadomością: „… każdy z was może teraz zasiąść na prawdziwym fotelu i stać się prawdziwym klientem mojego salonu. …” Cóż to był za zachwyt i radość w oczach dzieci. Zadowolone dziewczynki cierpliwie czekały na swoja wymarzoną fryzurę. U chłopców górował kolorowy irokez, u dziewczynek przepiękne plecionki wykonane przez panią Monikę i jej pracownice. Kolorowo, błyszcząco z srebrnymi ozdobami we włosach, sterczącymi jak w Top Model prezentowaliśmy się przed lustrem. Nie tylko dzieci skorzystały z tak wyjątkowej usługi. Pani Iza wybrała kolor pomarańczowo – zielony pani Ania lakier z brokatem.

  Sympatia  i oddanie  pani Moniki zadziwiła nas wszystkich. Dzieci otrzymały w prezencie  przepyszne cukierki, słodkie lizaki oraz profesjonalną głowę do czesania, a panie odżywki do włosów.

Starszaki, dziękując pani Monice, wręczyły rysunek przez siebie wykonany oraz podziękowania. I na koniec wspólne zdjęcie upamiętniające tak wyjątkowa wycieczkę.

03.03.2016 W salonie fryzjerskim

 

DZIĘKUJEMY DZIĘKUJEMY!!!!

AI

 

c) 2007-2021 przedszkolecharbrowo.pl
Ta strona może korzystać z Cookies.
OK, rozumiem