21.09.2015 Pożegnanie lata

21 września to dzień, w którym dzieci z całego przedszkola świętowały Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. A działo się …działo…!

Maluszki inscenizowały wiersz mówiący o odejściu Pani Lato.

Średniaczki zaprezentowały się w piosence i aranżacji słowno –ruchowej, gdzie czuć można było już powiew jesieni.

I najstarsza grupa ilustrowała tekst wiersza, wykorzystując różne rekwizyty i stroje umilając wszystkim dzieciom czas . A tym samym zawitała u nas Pani Jesień, która z uśmiechem zadawała dzieciom zagadki. Wszyscy świetnie poradzili sobie z tym zadaniem.

A dla sportowej i zdrowej postawy, ciekawe i pomysłowe konkurencje sportowe. Nie lada wyczyn pokonać slalom turlając dynię, czy też zebrać kasztany i umieścić je w dziupli. Zabawa była przednia. A uśmiechy zniknęły z twarzy dzieci tylko podczas zajadania pysznych darów pani jesieni (gruszek, jabłek, śliweczek oraz marchewek).

I niespodzianka od wszystkich pań kończąca ten miły dzień – zabawny breloczek z pszczółka Mają przypominający nam wspaniałe wakacje.

AI

21.09.2015 Pożegnanie lata 21.09.2015 Pożegnanie lata