11.06.2016 Festyn Rodzinny

W sobotę 11 czerwca 2016 roku odbył się w ogrodzie naszego przedszkola Festyn Rodzinny - jedna z największych imprez, na którą zaprosiliśmy całe rodziny, by świętować Dzień Mamy, Dzień Taty, by wspólnie spędzić czas na miłej zabawie.

Z okazji spotkania dzieci przygotowały wyjątkowy program artystyczny, w którym zaprezentowały piosenki, wiersze i tańce. Wraz z odświętnie odśpiewanym "Sto lat" wręczyły rodzicom upominki - własnoręcznie wykonane laurki.

11.06.2016 Festyn Rodzinny11.06.2016 Festyn Rodzinny

Na terenie przedszkolnego ogrodu czekało na nas wiele atrakcji: kącik gastronomiczny z pysznymi ciastami upieczonymi przez mamy, hamburgery, frytki, kiełbaska z grilla, który to kącik obsługiwały nasze niezastąpione panie kucharki :)

Kącik kosmetyczny, malowania twarzy (tak lubiane przez dzieci), kącik gry w szachy i warcaby, kącik "Malucha" (gdzie najmłodsi zmagali się z "trudnym zadaniem" przyklejenia piłeczek na taśmę klejącą), kącik dmuchania baniek, kącik gry w kręgle (na specjalnie wybudowanych torach - tu ukłon w stronę naszego pana konserwatora) i nowość tego roku - Budka fotograficzna - czyli kącik, w którym mogliśmy zrobić zabawne rodzinne zdjęcia, używając przygotowanych akcesoriów: kapelusze, okulary, peruki, spódniczki, wąsy itp. (dodajmy, że wspaniałe tło do sesji zdjęciowej wykonała, a właściwie namalowała, pani Ania z "Maluszków", ukazując nam swój wyjątkowy talent malarski).

Odbyło się też kilka zabaw integracyjnych przy skocznej muzyce, za udział w których rodzice i dzieci nagradzani byli dyplomem wspaniałej rodziny oraz balonami.

Na gości czekała niespodzianka - wśród rozdawanych na powitanie lizaków, znalazło się 10 szczęśliwych, które dały posiadaczom wygraną w postaci zestawu upominków. Gratulujemy!

Pogoda dopisała, humory także, goście przybyli licznie. Wszystkim zaangażowanym rodzicom, którzy nie szczędzili czasu i ofiarowali pomoc w organizację festynu bardzo dziękujemy. Jestesmy dumni, że wszystko się udało, co nieskromnie mówiąc jest zasługą naszej wspaniałej kadry i wszystkich pracowników Przedszkola Gminnego w Charbrowie :)

11.06.2016 Festyn Rodzinny11.06.2016 Festyn Rodzinny11.06.2016 Festyn Rodzinny11.06.2016 Festyn Rodzinny11.06.2016 Festyn Rodzinny11.06.2016 Festyn Rodzinny

facebook rss

BezpieczneWakacje