13.10.2015 Dzień Nauczyciela i Pasowanie

Dzień Edukacji Narodowej upłynąl w bardzo uroczystej atmosferze. Dzieci w pięknych, galowych strojach z przejęciem i nieśmiałością (to pierwszy tegoroczny publiczny występ) recytowały wiersze z życzeniami dla wszystkich pracowników przedszkola. Występy urozmaiciły piosenki i tańce, a na koniec wręczenie wyjątkowych laurek i upominków.

13.10.2015 Dzień Nauczyciela i Pasowanie

Dzień Nauczyciela połączony został z uroczystością Pasowania na Przedszkolaka. Do pasowania przystąpiło 18 najmłodszych dzieci z grupy I, które zaledwie klika tygodni temu pierwszy raz przekroczyły próg przedszkola. Pani Dyrektor pasowała dzieci na dzielnych przedszkolaków oraz wręczyła pamiątkowe dyplomy.

13.10.2015 Dzień Nauczyciela i Pasowanie13.10.2015 Dzień Nauczyciela i Pasowanie