Realacja z zajęć otwartych dla rodziców dzieci z gr. II

Realacja z zajęć otwartych dla rodziców dzieci z gr. IIDnia 16 marca o godz. 9.30 odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców dzieci z gr. ,, Średniaków". Rodzice dość licznie przybyli na spotkanie. Temat zajęć  pt. ,, W krainie emocji" pozwolił dzieciom i rodzicom rozpoznawać i radzić  sobie z różnymi  stanami emocjonalnymi.

Celem zajęcia było :

-   pogłębienie kontaktu fizycznego i emocjonalnego z rodzicem

• możliwość obserwacji własnego dziecka przez rodzica podczas zajęć edukacyjnych w przedszkolu
  • zbudowanie pozytywnych relacji w grupie
  • rozpoznawanie emocji i ich nazywanie
  • dostrzeganie, że słowa mają moc
  • wyrażanie emocji ruchem, gestem, ciałem
  • poznanie sposobów rozładowania napięcia, złości, i smutkuRealacja z zajęć otwartych dla rodziców dzieci z gr. II
  • Poprzez różne ciekawe zabawy takie jak rysowanie palcem po tacy z kaszą , podróż samolotem  do krainy uczuć , zabawy matematyczne z kostką , zagadki  i ćwiczenia logopedyczne dzieci wraz  z rodzicami  wspaniale się bawiły ucząc się.
  • Realacja z zajęć otwartych dla rodziców dzieci z gr. II
  • Masażyk w parach rodzic- dziecko na poprawę nastroju oraz wspólne wykonanie  pracy przy stolikach z rodzicami sprawiły , że dzisiejszy dzień  na długo pozostanie dzieciom i ich rodzicom w pamięci.
    Dziękujemy wszystkim rodzicom , za tak liczny udział w zajęciach .

Dyrektor i nauczyciele z gr. II