Projekt Marty i Roksany ,, Zginąć ale z honorem".

Marta Gryciuk i Roksana Kwidzyńska są autorkami strony internetowej poświęconej postaci pani Haliny Aszkenazy- Engelhardt, która była świadkiem powstania w getcie warszawskim.

Ich marzeniem jest zdobycie mandatu posłanek na Sejm Dzieci I Młodzieży dlatego też,  wzięły udział w konkursie którego tematem jest o ,,Bohaterska walka zbrojna żydowskich organizacji bojowych Z Niemcami z perspektywy 80 lat. Promujemy ich stronę i zachęcamy wszystkich Państwa do zapoznania się historią życia Pani Haliny Aszkenazy – Engelhardt.

Wspieramy naszych wychowanków w  rozwoju osobistym oraz życzymy Marcie i Roksanie  realizacji planów i zamierzeń. Nich zdobędą mandat posłanek na Sejm Dzieci i Młodzieży.

Dyrektor przedszkola Bernadeta Wiśniewska

Poniżej link do strony .