Światowy Dzień Książki

24 04.2023r. z okazji  ŚWIATOWEGO DNIA KSIĄŻKI  w naszym przedszkolu zostało zorganizowane spotkanie z Panią Alicją Kisielewską bibliotekarką  z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łebie.

Pani Alicja opowiedziała nam o pracy bibliotekarza, zachęcała do czytania książek i zapisania się do biblioteki. Przywiozła ze sobą nowości wydawnicze książek dla dzieci.

Dzieci słuchały bajki czytanej przez naszego gościa pt. ,, Jaś i magiczna Fasola”.

Z zainteresowaniem oglądały różne książki dla dzieci. Następnie dzieci wykonały zakładki do książek. Na zakończenie wspólna zabawa z chustą animacyjną. Bardzo dziękujemy Pani Alicji Kisielewskiej za wspaniałą lekcję biblioteczną, za pokazanie przedszkolakom pracy bibliotekarza i zaszczepienie w najmłodszych miłości do książek.

Zapraszamy do galerii zdjęć.