,, Rozładuj swoje emocje " - zabawy sportowe z seniorami.

,, Rozładuj swoje emocje

W dniu dzisiejszym  odbyło się spotkanie z przedszkolakami i seniorami pod hasłem

,, Rozładuj swoje emocje”.

Spotkanie poprowadzili   rodzice Huberta  z gr. II –  P. Łukasz i Magdalena  Mielewczyk.  W zabawach sportowych pn. ,, Rozładuj swoje emocje” udział wzięli dziadkowie naszych przedszkolaków. Razem z przedszkolakami wykonywali ćwiczenia sportowe a także brali udział w konkurencjach sportowych.

Na koniec zmęczeni ale bardzo szczęśliwi wspólnie biesiadowaliśmy przy poczęstunku.

Celem spotkania były wspólne ćwiczenia i zawody sportowe , mające na celu ukazanie najmłodszym   jak ważna jest sprawność fizyczna , dbanie o swoje zdrowie poprzez czynne uprawianie sportów. Wspólna zabawa z dziadkami naszymi seniorami była dla wszystkich bardzo dobrze spędzonym czasem w  miłej , rodzinnej atmosferze i aktywności fizycznej.

Bardzo serdecznie dziękujemy seniorom za przybycie i wspólną zabawę.

Gorące podziękowania składamy również Pani Magdalenie i Panu Łukaszowi.

,, Rozładuj swoje emocje

Zapraszamy do galerii zdjęć.