Spotkanie z policjantką nt. ,, Bezpieczne wakacje".

Spotkanie z policjantką nt. ,, Bezpieczne wakacje

15czerwca br. zostało zorganizowane w naszym przedszkolu  spotkanie P. Agnieszką – policjantką z Komendy Policji w Łebie .

Ostatnie tego roku, przedwakacyjne spotkanie miało na celu przypomnieć dzieciom o zasadach bezpieczeństwa podczas wakacyjnych zabaw, podróży, kąpieli, bezpiecznego wypoczynku.

Dzieci miały okazję przypomnieć sobie, jak należy postąpić, gdy potrzebujemy pomocy, w jaki sposób należy reagować w sytuacjach zagrożenia. Najlepszym sposobem na bezpieczne wakacje- jak podkreślała wielokrotnie policjantka jest zachowanie rozsądku i troska o bezpieczeństwo własne i innych a także odpowiedzialne zachowania dorosłych opiekujących się dziećmi.

Spotkanie z policjantką nt. ,, Bezpieczne wakacje

Dzieci wręczyły P. Policjantce  podziękowania i książeczkę własnoręcznie wykonaną – składająca się z rysunków dzieci obrazujących zasady bezpiecznych wakacji dziękując tym samym  za dobre rady i cały cykl spotkań w roku szkl. 2022/2023