Pożegnanie absolwentów przedszkola 2022/2023

Dnia 21.06.2023r. odbyło się uroczyste pożegnanie absolwentów naszego przedszkola . W uroczystości udział wzięli zaproszeni goście , rodzice, nauczyciele i pracownicy przedszkola.

Pożegnanie absolwentów przedszkola 2022/2023Na wstępie wystąpiła Pani dyrektor Bernadeta Wiśniewska, która powitała wszystkich uczestników uroczystości zaprosiła na ostatni przedszkolny występ w wykonaniu naszych absolwentów.

Przepięknie zatańczony polonez przepełnił dumą nauczycieli i  rodziców. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem  i powagą wykonały taniec. Absolwenci poprzez wiersze i piosenki dziękowały nauczycielom i pracownikom przedszkola za wszystkie lata spędzone w przedszkolu.

Pożegnanie absolwentów przedszkola 2022/2023

Pani dyrektor Bernadeta Wiśniewska złożyła serdeczne podziękowania rodzicom za wieloletnią współpracę , zaangażowanie w życie przedszkola i grupy , za każdy gest życzliwości i dobre słowo, życząc jednocześnie wszystkim rodzicom wielu sukcesów w życiu osobistym jak i zawodowym .

Pożegnanie absolwentów przedszkola 2022/2023

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Wicku P. Magdalena Bartelik wraz z nauczycielkami kl.I P. Elżbietą Pasoń i Gabrielą  Wichert gratulowały dzieciom wspaniałego występu i zapraszała w progi szkoły we wrześniu.

Pożegnanie absolwentów przedszkola 2022/2023

Przewodnicząca Rady Rodziców P. Magdalena Stępień również podziękowała wszystkim nauczycielom i pracownikom przedszkola wręczają każdemu z osobna kwiaty .

Pożegnanie absolwentów przedszkola 2022/2023

Pani Adriana Bugajska przewodnicząca grupy ,, Starszaków”, złożyła podziękowania i upominki wszystkim pracownikom w imieniu rodziców absolwentów przedszkola.

Kolejnym punktem uroczystości było wręczenie dyplomów ukończenia przedszkola wraz z książkami i statuetkami.

Pożegnanie absolwentów przedszkola 2022/2023

Niespodzianką  dla dzieci był tort i odśpiewanie ,,100 lat wraz z życzeniami wszystkiego najlepszego  dla naszych absolwentów.

Pożegnanie absolwentów przedszkola 2022/2023

Po oficjalnej części uroczystości zaproszono gości , rodziców i dzieci na poczęstunek przygotowany na trasie przedszkolnym. Dzień pełen wrażeń, miłych słów i gestów zakończył się przechodząc już do historii naszego przedszkola.