,, Skrzynka pytań".

Drodzy Rodzice!

Wychodzimy do Państwa z ofertą w zakresie poradnictwa i współpracy z rodzicami dotyczącego wychowania i edukacji dzieci przedszkolnych.

Przekazujemy do Waszej dyspozycji ,, Skrzynkę Pytań” do której anonimowo można wrzucać nurtujące was pytania .

Celem naszych działań jest pomoc rodzicom w rozwiązywaniu problemów wychowawczych i edukacyjnych.

Odpowiedzi na zadane pytania   pojawią się  na  naszej stronie internetowej www.przedszkolecharbrowo.pl w zakładce  ,, Dobre rady” oraz w kąciku czytelniczym dla rodziców w formie papierowej.

,, Skrzynka pytań

Przez funkcjonowanie  ,,Skrzynki pytań’’  mają  Państwo możliwość anonimowego dzielenia się własnymi wątpliwościami, niepokojami, czy problemami wychowawczymi.

Poznania prawidłowych postaw wychowawczych, rozwoju swojej wiedzy poprzez czytanie artykułów o rozwoju i edukacji dzieci w wieku przedszkolnym.

W naszym przedszkolu mamy specjalistów w dziedzinie pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej, pedagogiki specjalnej, logopedii, oligofrenopedagogiki oraz edukatora rodziców Pozytywnej Dyscypliny. Dręczą cię problemy ? Martwisz się o swoje dziecko? Skorzystaj już dziś z fachowej pomocy !

Dyrektor przedszkola

Bernadeta Wiśniewska