Spotkanie z trenerem piłki nożnej.

Spotkanie z trenerem piłki nożnej P. Jackiem Wiśniewskim.

11.09.2023r. nasze przedszkolaki miały możliwość spotkać prawdziwego trenera piłki nożnej. Wszystkie grupy przedszkolne spotkały się z panem Jackiem Wiśniewskim, który w profesjonalny sposób przeprowadził specjalnie dla nas zajęcia . Wśród licznych konkurencji rozgrzewających dzieci przed meczem piłki nożnej, przedszkolaki mogły sprawdzić swoją wytrzymałość , zwinność i przygotowanie do gier zespołowych . Wielka atrakcją było dla dzieci strzelanie goli  swoim paniom, które stały na bramce. Spotkanie zwieńczył  mecz średniaków i starszaków. Czas spędzony na stadionie w Charbrowie okazał się strzałem w dziesiątkę bo widzimy jak wielki w dzieciach drzemie potencjał.

Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękujemy Panu Jackowi Wiśniewskiemu za wspaniałe spotkanie.