Fotorelacja z Dnia Przedszkolaka.

Fotorelacja  z Dnia Przedszkolaka.

„Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka"

We wszystkich grupach wiekowych zaraz po śniadanku, w doskonałych humorach oraz po krótkim wprowadzeniu i wyjaśnieniu dzieciom celu spotkania Pani dyrektor złożyła życzenia przedszkolakom w każdej grupie  i wręczyła wielki prezent oraz upominki dla każdego przedszkolaka ( książeczka i dyplomik z gratulacjami). Prezentem grupowym po wydostaniu go  ogromnego kartonu okazała się puffa sako relaksacyjna z podnóżkiem  do kącików wyciszenia w każdej grupie.  Dzieciom prezent bardzo się spodobał.

Było mnóstwo atrakcji, zabaw ruchowych, poszukiwanie skarbów,   zabaw z chustą animacyjną, tańców z balonami. Radość, śmiech i głośny doping uczestników świadczyły o wspaniałej zabawie .

Po wspólnej zabawie był słodki poczęstunek i lody dla naszych przedszkolaków.

Pogoda dopisała i w ogrodzie przedszkolnym na dzieci czekała kolejna niespodzianka.

Malowanie farbami na foli – warsztaty plastyczne. Każdy przedszkolak mógł wyrazić swoje emocje i ogromną radość w artystycznej formie .

Dziękujemy rodzicom za wsparcie i przygotowanie poczęstunków dla dzieci.

Ten dzień dostarczył nam wielu miłych wrażeń . Dzieci  długo i ciepło będą go  wspominać. Radość i uśmiech na twarzach przedszkolaków to dla nas największa satysfakcja .