Pierwsza pomoc bez tajemnic- fotorelacja

W dniu dzisiejszym tj. 18.10.2023r. gościliśmy  naszym w przedszkolu członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej OSP Wicko prowadzonych przez Panią Agnieszkę Wolańską, którzy w ramach realizowanego przez OSP Wicko projektu pn. '' 30 na 2-pierwsza pomoc bez tajemnic'' zorganizowali i przeprowadzili warsztaty w gr. III dzieci 5-6 letnich.

Pierwsza pomoc bez tajemnic- fotorelacja

Przedszkolaki uczestnicząc w tych zajęciach nabyły wiedzę dotyczącą zasad udzielania pierwszej pomocy.

Pierwsza pomoc bez tajemnic- fotorelacja

Dowiedziały się jak zachować się w razie zagrożenia, wypadku lub innej niebezpiecznej sytuacji, kogo powiadomić oraz jak prawidłowo wykonać resuscytację według zasad 30 na 2.

Pierwsza pomoc bez tajemnic- fotorelacja

Dzięki przeprowadzonym warsztatom  dzieci oswoiły  się z udzielaniem  pierwszej pomocy i nabyły  praktyczne umiejętności.Pierwsza pomoc bez tajemnic- fotorelacja

Składamy serdeczne podziękowania Pani Agnieszce Wolańskiej za serce,  zaangażowanie i profesjonalizm wkładany w działania Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej OSP Wicko oraz  jej ochotnikom, którzy przeprowadzili praktyczne ćwiczenia w zakresie udzielania pierwszej pomocy :Jackowi Lodzińskiemu, Zuzannie Stępień, Urszuli Wolańskiej, Kindze Detlaf, Adriannie Kozdrowskiej , Michalinie Godula .

Dziękujemy!!!

Dyrektor i nauczyciele Przedszkola Gminnego w Charbrowie.