Planowane działania na styczeń.

19.01.2024r. – Wyjazd do teatru w Słupsku na przedstawienie teatralne pt. ,,Dziewczynka z zapałkami”- wszystkie grupy. Koszt ceny biletu w kwocie 40 zł pokrywają rodzice. Płatność u wychowawców grup do dnia 10.01.2024r.
Koszt wynajmu autobusów zostanie pokryty ze środków Rady Rodziców. Wyjazd z przedszkola godz. 9.00.Powrót około godz. 13.00.
24.01.2024r. – Dzień Babci i Dziadka – uroczystość odbędzie się w GOKiS w Wicku o godz. 10.00
25.01.2024r.- Bal karnawałowy   w przedszkolu  pod hasłem ,, W bajkowej krainie” w godz. od 9.30 do 11.30.
Postacie bajkowe zabiorą dzieci w wielką wyprawę do krainy zabawy, tańców i konkursów.   Prosimy  rodziców  o  przygotowanie  przebrań dla  dzieci  na bal.
Zabawę poprowadzi Supermen z Supermenką. Animacje, zabawy taneczne, sztuczki iluzjonisty.

28.01.2024r.-    XXXII Finał WOŚP pod hasłem ,,Tu wszystko gra OK!” w GOKIS w Wicku godz. 15.00
Cel akcji chrytatywnej : ,, Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych”.

Ponadto:

Dokarmiamy ptaki  zimą.
 Zimowe spotkania z książką – wzmacnianie świadomości emocjonalnej dzieci.
  Realizacja ogólnopolskiego programu edukacyjnego ,, Czytanie ma moc”.
Kącik małego badacza” – zabawy badawcze z wodą (rozpuszczanie różnych substancji w wodzie, barwienie wody, parowanie i skraplanie, „Co pływa, co tonie”
Eksperymenty ze śniegiem i lodem – zajęcia w Klubie Małego odkrywcy. Poznajemy różne stany skupienia wody (śnieg, lód) – zwrócenie uwagi na zanieczyszczenia.

Ferie zimowe    od 29.01.-09.02.2024r.  Przedszkole czynne.
Chętni rodzice zobowiązani są do zgłoszenia dzieci na okres ferii u wychowawców grup lub w kancelarii przedszkola do dnia 25.01.2024r.