Walentynki w przedszkolu- relacja.

„Mam serduszko, wielkie serce, spójrz jakie czerwone.

Kogo kocham, kogo lubię, rzucę w jego stronę.

Ciebie kocham, Ciebie lubię, Ciebie pocałuję.

A czerwone dziś serduszko, wszystkim podaruję"

Walentynki w przedszkolu- relacja.Walentynki w przedszkolu- relacja.

Walentynki w naszym przedszkolu były  okazją do okazywania sobie uczuć, obdarowywania się prezencikami , karteczkami i liścikami.  Dzień pełen miłości i przyjaźni, sympatii i radości. Po prostu dzień dobrych uczuć . Kochać przecież możemy każdego, kogo znamy i kto jest dla nas ważny. Natomiast okazywanie uczuć nie jest niczym złym.

Walentynki w przedszkolu- relacja.   Walentynki w przedszkolu- relacja.

Całe przedszkole było udekorowane czerwonymi serduszkami a dzieci wraz ze swoimi paniami miały na sobie elementy czerwonej garderoby. Dużo rozmawialiśmy o przyjaźni, szacunku i miłości. Tańczyliśmy, śpiewaliśmy i rozwiązywaliśmy zagadki przygotowane przez nasze panie. Odbył się            ,, Walentynkowy pokaz mody”.

Walentynki w przedszkolu- relacja.  Walentynki w przedszkolu- relacja.

Walentynki w przedszkolu- relacja.   Walentynki w przedszkolu- relacja.

Na koniec w prezencie od pań prowadzących zabawę dzieci otrzymały „walentynki” przypominające o życzliwości na co dzień.

Po skończonej zabawie usiedliśmy do pięknie udekorowanych stołów na pyszny poczęstunek.

Walentynki w przedszkolu- relacja.

To był bardzo szczęśliwy i radosny dzień. Bawiliśmy się wyśmienicie - serca towarzyszyły nam przez cały dzień, w tańcu, zagadkach, zadaniach matematycznych , zabawach tanecznych.  Zapraszamy do zakładki galeria zdjęć .