Realacja z warsztatów edukacyjnych pt. ,, Nie bój się żaby".

Realacja z warsztatów edukacyjnych pt. ,, Nie bój się żabyW dniu wczorajszym tj. 6 marca 2024r. dzieci z gr. III uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych w Bibliotece Gminnej w Wicku. Edukator Słowińskiego Parku Narodowego P. Michalina Paczkowska przedstawiła dzieciom prezentację na temat Płazy polskie.

Realacja z warsztatów edukacyjnych pt. ,, Nie bój się żaby  Realacja z warsztatów edukacyjnych pt. ,, Nie bój się żaby

Dzieci na zajęciach cykl życia żaby. Ponadto każde dziecko miało za zadanie własną żabkę z przygotowanych przez panią edukator materiałów.Spotkanie było dla dzieci pasjonującą lekcją przyrody.

Realacja z warsztatów edukacyjnych pt. ,, Nie bój się żaby    Realacja z warsztatów edukacyjnych pt. ,, Nie bój się żaby

Dzieci zrozumiały , że żaby są bardzo ważne dla naszego środowiska i nie należy się ich bać. Bardzo dziękujemy za zaproszenie pani dyrektor Biblioteki Gminnej w Wicku i pani edukator za wspaniałe spotkanie. ????