Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich - spotkanie edukacyjno-czytelnicze.

24.024.2024r. Spotkanie z P. Alicja Kisielewską z Biblioteki Miejskiej w Łebie z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich.
W każdej grupie odbyło się spotkanie z panią Alicją, która zapoznała dzieci z pracą bibliotekarki oraz przedstawiła kilka propozycji książek dla przedszkolaków.

Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich - spotkanie edukacyjno-czytelnicze.    Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich - spotkanie edukacyjno-czytelnicze.

Jedna z nich przeczytała naszym małym słuchaczom. Podczas spotkania edukacyjno-czytelniczego dzieci zapoznały się z etapami powstawania książek.

Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich - spotkanie edukacyjno-czytelnicze.   Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich - spotkanie edukacyjno-czytelnicze.

Na koniec zajęć przedszkolaki wykonały kolorowe zakładki do książek oraz wzięły udział w zabawie z chustą animacyjną. Serdecznie dziękujemy Pani Alicji Kisielewskiej za miłe spotkanie, interesujące zajęcia i wprowadzenie nas w zaczarowany świat książek