20.06.2017 Rozstrzygnięcie konkursu "Wymarzony dom dla ssaków morskich"

„Wymarzony dom dla ssaków morskich” – wyniki :)

20.06.2017 Rozstrzygnięcie konkursu

Dnia 19 czerwca 2017 r. w siedzibie Stowarzyszenia „For Baltic” w Sarbsku, komisja oceniająca w składzie:

1. Aleksandra Myślińska – Sea Park Travel
  2. Natalia Damaszk – Park Rekreacyjno – Edukacyjny Sea Park Sarbsk
  3. Aleksandra Mazurczyk – Stowarzyszenie For Baltic

dokonała oceny prac zgłoszonych do konkursu plastycznego pn. „Wymarzony dom dla ssaków morskich”.

W konkursie wzięło udział 5 grup z placówek oświatowych z terenu Gminy Wicko, w tym:

• 2 grupy z Gminnego Przedszkola w Charbrowie
  • 1 grupa z Gminnego Przedszkola w Wicku
  • 1 grupa ze Szkoły Podstawowej w Szczenurzy
  • 1 grupa z Zespołu Szkół w Maszewku

Komisja, po ocenie prac postanowiła przyznać 3 pierwsze miejsca:

1. Leśne Skrzaty ze Szczenurzy

2. Rybki z Wicka

3. Średniaki z Charbrowa

udział w konkursie wzięli także:

1. Oddział zerowy z Zespołu Szkół w Maszewku

2. Starszaki z Charbrowa

Wszystkie prace zasługują na uwagę i pochwałę. Każdy element wymagał dużego zaangażowania, cierpliwości, współpracy uczniów z nauczycielami oraz bez wątpienia kreatywności i nieograniczonej wyobraźni.

Każda z grup otrzymała pamiątkowy dyplom, nagrody w postaci gier planszowych, zabawek, pomocy dydaktycznych oraz to co dzieci lubią najbardziej – słodycze :)

Bardzo wszystkim gratulujemy, jednocześnie dziękując za udział w konkursie! Mamy nadzieję, że otrzymane nagrody sprawią dzieciom sporo radości :)

Wszystkie prace znajdują się w Muzeum Współczesnego Pomorskiego Rękodzieła Marynistycznego mieszczącego się w Sea Parku w Sarbsku i  są do wglądu dla odwiedzających codziennie w godz. 10.00 – 16.00.

Konkurs realizowany jest w ramach zadania publicznego pn. ” Najmłodsi mieszkańcy Gminy Wicko w świecie fauny i flory morskiej” współfinansowanego przez Gminę Wicko.

Średniaki Charbrowo

20170617_153711