23.02.2018 Konkurs "Matematyka w kolorach - raz, dwa, trzy, liczysz Ty!

23 Lutego 2018r. odbył się przedszkolny konkurs matematyczny pod hasłem „1,2,3 liczysz ty ! Matmatyka w kolorach!  ”. Kilku osobowe  drużyny mierzyły się z matematycznymi łamigłówkami. Liczyło się bezbłędne wykonywanie zadań i czas ich wykonania. Przedszkolaki walczyły o dyplomy dla swojej grupy i niespodziankę.. Za każdę wykoane zdanie odkrywaliśmy puzzle przedstawiające główną nagodę!
Wśród dopingu rówieśników przedstawiciele grup prezentowali swoje umiejętności logicznego myślenia, współpracy w zespole oraz umiejętności liczenia, rozwiązywania zadań i zagadek matematycznych.  Drużyny musiały wykonać 7 zadań m.in. „Dopasuj figury do znaku”, "Ułuż tangram wg. wzoru ”Uzupełnij działanie ”, „Ułóż domino”, „Coraz więcej”, „Litr to– tyle? wlewanie cieczy, sprawdzanie ile w litrze miesic się kubeczków.”, „Zadanie z orientacji przestrzennej” " Matematyczny tor przedszkód i inne… Wszystkim uczestnikom gorąco gratulujemy i życzymy rozwijania swoich matematycznych talentów!

23.02.2018 Konkurs