12.11.2017 Dzień Edukacji Narodowej /Pasowanie na Przedszkolaka

Dzień Nauczyciela obchodziliśmy bardzo uroczyście. Juz od rana dzieci obdarowywały swoje panie pięknymi kwiatami i słodkościami. Po śniadaniu, odświętnie ubrane, spotkały się w sali "Maluszków", gdzie zaprosiliśmy gości  Panią Agnieszkę Wolańską która w imieniu Wójta Gminy Wicko wręczyła pracownikom życzenia oraz piękny bukiet kwiatów,przewodniczących rady rodzicow którzy też przygotowali piękne kwiaty, wszystkich pracowników przedszkola.

12.11.2017 Dzień Edukacji Narodowej /Pasowanie na Przedszkolaka

Każda grupa wystąpiła recytując wiersze, śpiewając piosenki i tańcząc - z wielkim przejęciem, z całego serca, tak uroczo, że nie jednej pani zakręciła się łezka w oku.

12.11.2017 Dzień Edukacji Narodowej /Pasowanie na Przedszkolaka

Grupa" Maluszków " w tym dniu była najważniesza ponieważ jednocześnie z Dniem Edukacji Narodowej obchodziła swoje święto " PASOWANIE NA PRZESZKOLAKA".

12.11.2017 Dzień Edukacji Narodowej /Pasowanie na Przedszkolaka

Pamiętaliśmy również o upominkach dla naszych kochanych pań i nowo przyjętych do naszego grona przedszkolaków.

12.11.2017 Dzień Edukacji Narodowej /Pasowanie na Przedszkolaka

Pani Dyrektor wręczyła wszystkim pracownikom podziękowania za pracę, a dzieciom słodki poczęstunek  za wspaniałe występy.