29.05.2019 Dzień Mamy i Taty w GOKiS w Wicku

29 maja w środę uroczyście świętowaliśmy Dzień Mamy i Taty czyli Dzień Rodziny. Dzieci zaprezentowały się w pięknym programie artystycznym a obchody tego wydarzenia odbywały się w GOKiS Wicko. Przedszkolaki z grup I,II oraz III przygotowały wzruszające i pełne miłości występy dla swoich rodziców.

Dzieci z najmłodszej grupy zaprezentowały się z piosenką „Spacer z tatą” oraz piosenką „Kocham Cię Mamo”. Miały też dla rodziców moc życzeń w wierszach. A na koniec pięknie zatańczyły w „Tańcu z szarfami”

29.05.2019 Dzień Mamy i Taty w GOKiS w Wicku

Grupa II to również przepiękne występy. Był taniec „Maryneczka”. Piosenka „Mama z lodami”, „Rysunek dla mamy” oraz piosenka zaśpiewana przez Gabrysie „Jesteś mamo skarbem mym”. Na koniec wszyscy razem zaśpiewali utwór „Rodzina”.

Dużymi emocjami wzruszenia zaskoczyły rodziców, dzieci z najstarszej grupy wykonując przepiękny „Taniec Flamenko”. Były też wiersze dla mam i tatusiów.

Na koniec artystycznych występów wszystkie przedszkolaki wspólnie odśpiewały hymn dla rodziców „Hej Rodzina”.

29.05.2019 Dzień Mamy i Taty w GOKiS w Wicku

Oczywiście tego uroczystego dnia nie mogło zabraknąć prezentów dla naszych ukochanych mam i tatusiów. Były to wspaniałe czerwone, ręcznie wykonane przez nasze przedszkolaki serduszka z odciśniętymi rączkami. Na koniec naszych wspólnych uroczystości zaprosiliśmy rodziców do poczęstunku, kawy i ciasta oraz spędzenia tych miłych chwil ze swoimi pociechami. To był naprawdę wzruszający i miły dzień, który na pewno zapadnie w sercach wszystkich na długo.