2008-09-10 Wycieczka do Łeby

Wycieczka do Łeby

Dnia 10.09. 2008r. wszystkie dzieci z Przedszkola Gminnego w Charbrowie, wraz z opiekunami wybrały się na wycieczkę do Łeby. O godzinie 9.15 wyruszyliśmy autokarem z przedszkola, by zmierzyć się z czekającymi nas wrażeniami. Gdy dotarliśmy na miejsce przywitała nas słoneczna aura, która towarzyszyła nam przez całą wycieczkę. Dzieci obserwowały stojące jachty i kutry w Porcie Jachtowym.

Aż w końcu dotarliśmy na plaże. Spotkaliśmy tam przyjazne mewy, które chętnie towarzyszyły naszej gromadzie.

Wycieczka do Łeby

Przedszkolacy do woli mogły biegać, „robić babki” z piasku, grać w piłkę i korzystać z innych przyjemności.

Wycieczka do Łeby

Znaleźli się i tacy, którzy zbierali muszelki i kamienie.

Wycieczka do Łeby

Słodki poczęstunek i sok zaspokoiły nieco apetyt i pragnienie dzieci.

Wycieczka do Łeby

Znalazł się i czas na pamiątkowe zdjęcia.

Wycieczka do Łeby

Niestety trzeba było wracać do przedszkola, ale wspomnienia pozostaną w naszej pamięci bardzo długo.