Ogólnopolska Akcja "Sprzątamy Świat"

17.09.2010 rok

W piątkowy poranek 17.09.2010 r. wybraliśmy się na spacer poza teren przedszkola by "sprzątać świat". Już od wielu lat bierzemy czynny udział w Ogólnopolskiej Akcji "Sprzątanie Świata". To już siedemnasta kampania w naszym kraju, której towarzyszy hasło „Chrońmy bioróżnorodność - segregujmy odpady".

Tak więc i my, zaopatrzeni w gumowe rękawiczki i worki na śmieci, ruszyliśmy oczyścić okolice przedszkola. Przeszliśmy ulicami Charbrowa i co z przykrością musimy stwierdzić uzbieraliśmy pełne worki śmieci!!!

Ogólnopolska Akcja

Dzieci z ogromnym zapałem i wytrwałością godną pochwały, zbierały nawet najmniejsze papierki.

Ogólnopolska Akcja

Najmłodsze dzieci z grupy I również pomagały "sprzątać świat" - porządkowały nasz plac zabaw.

Ogólnopolska Akcja

Pozbieraliśmy to co inni bezmyślnie porzucili, ale w nadziei, że gdy sami dorośniemy tak postępować nie będziemy!!!