14.11.2012r. Warsztaty logopedyczne dla rodziców dzieci 5-letnich.

WARSZTATY LOGOPEDYCZNE DLA RODZICÓW

DZIECI 5-LETNICH

14.11.2012r.

W ubiegłą środę odbyły się w naszym przedszkolu warsztaty logopedyczne dla rodziców dzieci 5-letnich. Zajęcia poprowadziły panie z Poradni Pedagogiczno – Psychologicznej w Lęborku. Zaproponowały rodzicom szereg zabaw wspomagających i rozwijających wymowę dziecka. Nieprawidłowy rozwój mowy dziecka to głęboki problem, z którym boryka się wiele dzieci.

14.11.2012r. Warsztaty logopedyczne dla rodziców dzieci 5-letnich. 14.11.2012r. Warsztaty logopedyczne dla rodziców dzieci 5-letnich.

Zachęcamy Was  Drodzy Rodzice, nie czekajcie aż Wasze dziecko pójdzie do szkoły. Jeśli ma problemy z prawidłową wymową zgłoście się jak najwcześniej do Poradni, a uzyskacie tam fachową pomoc.

Cieszymy się, że rodzice z zaciekawieniem słuchali rad specjalistów i z uwagą przyglądali się prezentowanym ćwiczeniom.

Zapraszamy do galerii zdjęć.