27.02.2014r Konkurs edukacyjny "Jestem bezpieczny bo wiem..."

Konkurs edukacyjny

Jestem bezpieczny bo wiem...

27.02.2014 rok

27.02.2014r Konkurs edukacyjny

W ostatnich dniach lutego odbył się w naszym przedszkolu konkurs edukacyjny sprawdzający wiadomości na temat bezpieczeństwa. W konkursie udział wzięły wszystkie grupy przedszkolne.

Dzieci w wesoły i ciekawy sposób, poprzez zagadki, układanki i historyjki obrazkowe wykazały się ogromną wiedzą na temat znajomości bezpieczeństwa, poruszania się po drogach i odpowiedniego zachowania w sytuacjach zagrażających życiu dziecka.

27.02.2014r Konkurs edukacyjny

Dzieci odgrywały scenki dramowe, prezentując złe zachowania i brak ostrożności. Z wielkim zaangażowaniem wcielały się w swoje role, a przedszkolni koledzy doskonale zdawali sobie sprawę ze skutków zabawy zapałkami, sprzętem domowym, zaczepiania obcych zwierząt.

27.02.2014r Konkurs edukacyjny    27.02.2014r Konkurs edukacyjny

W nagrodę za doskonałą znajomość zasad bezpieczeństwa dzieci otrzymały medal "Bezpieczny przedszkolak" oraz gry planszowe dla każdej grupy.

27.02.2014r Konkurs edukacyjny

Konurs edukacyjny Jestem bezpieczny bo wiem