Wycieczka do Łeby

16 czerwiec 2014 rok

W piekne czerwcowe przedpołudnie wybraliśmy się na wycieczkę autokarową do Łeby, aby pobawić się na plaży. Wyjazd został zorganizowany przy okazji zaproszenia "Starszaków" do Gimnazjum w Łebie.

16.06.2014r Wycieczka do Łeby

Podczas pobytu "Starszaków" w pracowni chemicznej, "Maluchy" i "Średniaki" udały się na plażę. Zabraliśmy ze sobą koce i oczywiście zabawki. Zabawa była wspaniała, pogoda dopisała doskonale, dzieci z wielką radością budowały piaskowe zamki. W kolorowych czapkach prezentowaliśmy się bardzo radośnie na plaży, co spotkało się z miłym przyjęciem turystów, licznie juz przebywających w Łebie.

16.06.2014r Wycieczka do Łeby

Tylko krótka przerwa na deser: wafelki i sok i nie wiadomo kiedy upłynęly dwie godziny. Aż szkoda wracać do przedszkola. Ale tam już czekał na nas pyszny obiad.