Warsztaty dla rodziców!

W ramach realizacji projektu ,, Przedszkolaki Superdzieciaki” zostały zorganizowane  w naszym przedszkolu warsztaty dla rodziców , które dotyczyły wspomagania roli rodziców w wychowaniu i rozwijaniu swoich dzieci .

W środę, 4 stycznia  2023r. rodzice spotkali się z panią Anią Remiszewską, by poszerzyć swoją wiedzę na temat emocji dzieci, wspierania ich w procesie rozwoju, a także w procesie nauki. Zajęcia prowadzone metodą warsztatową umożliwiają doświadczenie wielu różnych emocji z pozycji swojego dziecka. Dają możliwość wejść głębiej w proces samego szkolenia.

Przed nami jeszcze dwa terminy spotkań z panią Anią, na które bardzo serdecznie zapraszamy. Warto skorzystać z zaproszenia i tym samym zainwestować w siebie, a także w relacji ze swoim dzieckiem.

Zapraszamy na kolejne  warsztaty  dla rodziców, które odbędą się  30 stycznia i 7 luty 2023r. o godz. 16.30 w przedszkolu w Charbrowie .

Dyrektor przedszkola

Bernadeta Wiśniewska