Wielkanocne warsztaty kreatywne w gr. I

W dniu dzisiejszym w gr. I odbyły się wielkanocne warsztaty kreatywne w których uczestniczyła babcia Olka P. Kazimiera Matyszkiewicz i jego mama P. Joanna. Warsztaty podzielone były na trzy części.

Wielkanocne warsztaty kreatywne w gr. I  Wielkanocne warsztaty kreatywne w gr. I

Dzieci we współpracy z zaproszonymi gośćmi i swoimi paniami P. Karoliną i Panią Anią wykonały palmy wielkanocne. Z wykorzystaniem gałązek bukszpanu, bazi i bibułkowych kwiatków komponowały samodzielnie swoje palmy.

Wielkanocne warsztaty kreatywne w gr. I   Wielkanocne warsztaty kreatywne w gr. I
Drugą część warsztatów stanowiły prace ogrodnicze, które polegały na wiosennym wysiewie owsa, rzeżuchy i cebulek dymki.

Wielkanocne warsztaty kreatywne w gr. I    Wielkanocne warsztaty kreatywne w gr. I

Wielkanocne warsztaty kreatywne w gr. I

Kolejnym etapem było wykonanie zajączków i kurczaczków. Dzieci z wykorzystaniem farb i okrągłych kawałków drewna , malowały kolorem szarym ( zajączki) a kolorem żółtym ( kurczaczki). Zadaniem dzieci było także doklejenie gotowych elementów takich jak uszy dla zajączka oraz łapki i skrzydełka dla kurczaczków.

Wieloetapowa praca zakończyła się pełnym sukcesem. Dzieci z uśmiechem na twarzy podziwiały swoje prace.

Wielkanocne warsztaty kreatywne w gr. I
Za pomoc w warsztatach  i bardzo miłą atmosferę podczas zajęć,  serdecznie podziękowały zaproszonym gościom za mile spędzony czas.

facebook rss

BezpieczneWakacje