Warsztaty plastyczne dla najmłodszych- relacja.

Warsztaty plastyczne dla najmłodszych- relacja.15.03.2024r. ,,Malarstwo dla najmłodszych" - warsztaty z uczennicami Liceum Ogólnokształcącego nr 2 im Karola Wojtyły w Lęborku.

W gr. II i gr. III odbyły się warsztaty plastyczne, które zorganizowały i poprowadziły uczennice LO nr w Lęborku w ramach przedmiotu przedsiębiorczość.

Warsztaty plastyczne dla najmłodszych- relacja.   Warsztaty plastyczne dla najmłodszych- relacja.

Licealistki zapoznały dzieci z różnymi formami artystycznego wyrazu  prezentując namalowane przez siebie obrazy. Dzieci prowadzone wodzami własnej wyobraźni pod okiem starszych koleżanek,tworzyły własne prace z wykorzystaniem  farb, ołówków do szkicowania i kolorowych flamastrów .

Warsztaty plastyczne dla najmłodszych- relacja.  Warsztaty plastyczne dla najmłodszych- relacja.

Za pomocą odbitych dłoni wspólnie  tworzyły obraz na płótnie, który przedstawiał piękne kolorowe kwiaty. Zwieńczeniem zajęć był wspólny wesoły śpiew przy dźwiękach ukulele.

Serdecznie dziękujemy licealistkom za wspólnie spędzony czas w miłej atmosferze i rozbudzenie dziecięcych zainteresowań malarstwem . Dziękujemy również pomysłodawcom z  2 LO w Lęborku za wspieranie młodzieży w dzieleniu się swoją pasją

facebook rss

BezpieczneWakacje