Wręczenie nagród w rodzinnym konkursie plastycznym pt. ,, Matematyczna gra planszowa".

W dniu dzisiejszym odbyło się  rozstrzygnięcie i uroczyste wręczenie nagród w  Rodzinnym Konkursie Plastycznym pn. ,, Matematyczna gra planszowa. ”. Wpłynęło 13 prac ( gier planszowych. ).

Zadaniem uczestników konkursu tj. dzieci i rodziców było wykonanie  gry planszowej własnego pomysłu, która  zawiera elementy charakterystyczne dla gry planszowej:tj.  tytuł, instrukcje, planszę, pionki do gry.

Wręczenie nagród w rodzinnym konkursie plastycznym pt. ,, Matematyczna gra planszowa   Wręczenie nagród w rodzinnym konkursie plastycznym pt. ,, Matematyczna gra planszowa

Celem konkursu było: promowanie rozrywki jaką są gry planszowe, Kształtowanie pojęć matematycznych oraz umiejętności posługiwania się liczebnikami głównymi i porządkowymi, wspólna zabawa i nauka przy tworzeniu gry, spędzanie czasu w gronie rodzinnym a także  rozwijanie inwencji twórczej, wyobraźni oraz pomysłowości podczas tworzenia instrukcji, zasad oraz elementów gry planszowej. Jury powołane  przez organizatora konkursu w składzie : P. Anna Remiszewska, Karolina Ważna, Paula Bujak – Oszmaniec miały bardzo trudne zadanie.

Wszystkie gry były bardzo pomysłowei  pięknie wykonane. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem pomysłowości , kreatywności rodziców i dzieci.

Za tak wspaniałe prace Wszystkie dzieci zostały nagrodzone upominkami i dyplomami oraz  wyróżnieniami za udział w konkursie.

Laureaci Konkursu:

1 miejsce :

Ksawery Wilczyński gr. I  - gra ,, Kto ugasi pożar”.

Szymon Kołodziejczak gr. III – gra ,, Kosmos”.

II miejsce:

Hanna Frankowska gr. II – gra ,, Podwodny Świat”

Jakub Urbowski  gr. III – gra ,, Rybobranie”

Maja Synowiecka gr. II – gra ,, Przyjaźń to magia”

Matylda Styrc gr. II – gra ,, Wspnaczka”

Wyróżnienia otrzymali: Julian Mularczyk, Leon Boborycji, Maja Dziemiańczyk, Maja Stępień, Mia Karpowicz, Karolina Jagodzińska, Wojtek Wroń

GRATULUJEMY  ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU

W ORGANIZOWANYCH PRZEZ PRZEDSZKOLE KONKURSACH