REGULAMIN KONKURSU

1. Organizatorem konkursu jest Przedszkole Gminne w Charbrowie. Koordynatorami konkursu są: Monika Cybulska, Karolina Ważna.

1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci uczęszczających do Przedszkola Gminnego w Charbrowie.

1. Cele konkursu:
  • Podtrzymywanie tradycji Świąt Bożego Narodzenia,
  • Kształtowanie wyobraźni i rozwój uzdolnień u dzieci,
  • Umiejętne korzystanie z surowców naturalnych w pracach przestrzennych,
  • Stwarzanie sytuacji umożliwiających wspólną aktywność twórczą dzieci i rodziców.

1. Tematem konkursu jest wykonanie stroika lub ozdoby bożonarodzeniowej. Praca plastyczna jest wspólną pracą dziecka i rodzica.

1. Wymagania techniczne:
  • Format pracy – przestrzenna,
  • Technika dowolna.

1. Praca powinna być podpisana imieniem i nazwiskiem, wiekiem dziecka oraz nazwą grupy, do której uczęszcza dziecko.

1. Pracę należy składać u wychowawców grupy do 4 grudnia 2020 roku włącznie.

1. Prace konkursowe przechodzą na własność organizatorów konkursu- zostaną wystawione na kiermaszu w Przedszkolu w Nowej Wsi Lęborskiej. Cały dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony dla LAURY (dziewczynki chorej na SMA), z Gminy Nowa Wieś Lęborska.

1. O wyłonieniu zwycięzców konkursu zdecyduje komisja powołana przez koordynatorów konkursu. Komisja zobowiązana jest do zachowania bezstronności podczas oceny prac konkursowych. Prace będą oceniane pod kątem:

• Zgodności z tematem,
  • Oryginalności,
  • Estetyki wykonania,
  • Wykorzystania surowców naturalnych,
  • Wkładu pracy.

1. Za zajęcie I, II i III miejsca uczestnicy otrzymają nagrody rzeczowe i dyplomy. Pozostali uczestnicy otrzymają dyplomy i drobny upominek.

1. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 7 grudnia 2020 roku wraz z wręczeniem nagród i dyplomów.

facebook rss

BezpieczneWakacje