Konkurs logopedyczno-fotograficzny Śmieszne minki ćwiczącej rodzinki

Konkurs logopedyczno-fotograficzny Śmieszne minki ćwiczącej rodzinki

Celem konkursu: jest motywowanie do wspólnej zabawy dzieci i rodziców.

Co należy zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Przesłać na wskazany adres mailowy jedno zdjęcie, przedstawiające dziecko czy dziecko wraz z innym członkiem lub członkami  rodziny od pasa w górę. Wykonujących minki logopedyczne przy powtarzaniu wiersza logopedycznego. Może być to mina groźna, wesoła, smutna, przerażająca. Najważniejsze, by rozbawiła członków jury. Przy wykonywaniu fotografii można posłużyć się różnymi akcesoriami, np. peruką, zabawnymi okularami itd. W  przypadku zdjęć wykonanych telefonem dozwolone jest użycie filtrów.

Tutaj wiele zależy od inwencji twórczej i pomysłowości

Zdjęcia można wykonać aparatem fotograficznym lub telefonem komórkowym. Należy też podać imię i nazwisko dziecka oraz imię członka rodziny, jeżeli takowy pojawi się na fotografii oraz nazwę grupy przedszkolnej.

Zgłoszenie prac na konkurs uznane będzie za akceptację warunków regulaminu oraz wyrażenie zgody na publikowanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2019 poz. 1781). 9. Przekazując zdjęcie pracy na konkurs, uczestnik zgadza się na umieszczenie go na stronie internetowej przedszkola.

Zdjęcia proszę przesyłać:

sekretariat@przedszkolecharbrowo.pl

anna.habyk@przedszkolecharbrowo.pl

Konkurs trwa od 18.02.2021 do  23.02.2021

Rozstrzygnięcie 25.02.2021

Na zwycięzców czekają dyplomy oraz nagrody.!

Serdecznie zachęcamy do wspólnej zabawy z dzieckiem!

facebook rss

BezpieczneWakacje