Wersja dla niedowidzących - włącz Wersja dla niedowidzących - wyłącz
PRZEDSZKOLE GMINNE W CHARBROWIE

Zabawa karnawałowa 05.01.2017

 

                            Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe.

            Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Tak też było u nas.

 

 Zabawa karnawałowa 05.01.2017

 

            W dniu 05.01.2017r. odbył się bal karnawałowy, tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ... .

 

Zabawa karnawałowa 05.01.2017

 

            W pierwszej kolejności dzieci miały możliwość pozowania do zdjęcia indywidualnego. Następnie wszyscy uczestnicy balu z przejęciem ruszyli do autobusu, który zabrał nas do GOKiS’u .Tam  czekał na nas zespół animacyjny z Lęborka.

 

 

Zabawa karnawałowa 05.01.2017

 

Trzy elfy zaprezentowały krótką inscenizację o zaginionym św. Mikołaju, wprowadzają nas do magicznego świata fantazji. Z chęcią wyruszyliśmy w muzyczno- ruchową podróż podążając za animatorkami. Po drodze towarzyszyły nam konkursy i świetna muzyka, przy której doskonale się bawiliśmy, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia.

 

Zabawa karnawałowa 05.01.2017

 

Wielkim zaskoczeniem i niezapomnianą atrakcją było pojawienie się Świętego Mikołaja, to dzięki wspaniałej zabawie zjawił się na balu, gdyby nie pomoc dzieci nie znalazł by się tam! Tak przynajmniej twierdziły elfy ;)

         Zabawa karnawałowa 05.01.2017

 

Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.

            Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

           

Kolejny bal karnawałowy już za rok, już nie możemy się doczekać !

        

c) 2007-2022 przedszkolecharbrowo.pl
Ta strona może korzystać z Cookies.
OK, rozumiem