21.06.2017 Zakończenie roku przedszkolnego i pożegnanie absolwentów

„Dostał Kacper Elementarz ..." tak śpiewali absolwenci, którzy żegnali nasze przedszkole. Kolejna grupa naszych wychowanków wyruszyła w dalszą drogę. Jak zawsze były to dla nas bardzo ważne i wzruszające chwile.
W tym roku pożegnanie odbyło się w sali starszaków na widowni zasiadły dzieci z grupy I i II oraz zaproszeni rodzice. Dzieci niczym studenci występowały w biretach i kokardach.

21.06.2017 Zakończenie roku przedszkolnego i pożegnanie absolwentów

Uroczystości rozpoczęły się od wspomineń opowiadających  lata spędzone w przedszkolu - radości i wzruszeń było co nie miara. Absolwenci żegnali sięz przedszkolem śpiewając piosenki i recytując przygotowane odpowiednio na tę okazję wiersze, wspominające czas spędzony w przedszkolu.

21.06.2017 Zakończenie roku przedszkolnego i pożegnanie absolwentów

Uroczystości zakończyły się podziękowaniami dzieci za trud i wychowanie skierowanymi do pracowników przedszkola. Ponadto dzieci po raz ostatnimi przyjęły życzenia od swoich Pań, Pani Anny Remiszewskiej i Pani Izy Olechnowicz  oraz Pani dyrektor Przedszkola Bernadety Wiśniewskiej . Nauczycielki podziękowały również rodzicom za ich zaangażowanie w życie przedszkola, życzliwość i współpracę.

21.06.2017 Zakończenie roku przedszkolnego i pożegnanie absolwentów

Następnie urocystość przeniosła się do ogrodu przedszkolnego gdzie rodzice przygotowali wspólny poczęstunek! Były wariacje i nadeszły  WAKACJE!!!

facebook rss

BezpieczneWakacje