Planowane działania Maj

PLANOWANE DZIAŁANIA  NA  MIESIĄC MAJ  i CZERWIEC

04.05.2022r. – Dzień Strażaka.

12.05.2022r. – Wizyta w Bibliotece Szkolnej w Wicku. Wycieczka piesza do Wicka- zwiedzanie szkoły

i odwiedziny w klasie I., lekcja biblioteczna.  Gr. III

16.05.2022r. – Zebranie z rodzicami godz. 16.00 . Podsumowanie całorocznej pracy. Ocena opisowa

osiągnięć dzieci. Przekazanie informacji o gotowości szkolnej dzieci 6 –

letnich . Planowane działania edukacyjno-wychowawcze na m-c V- VI.

25.05.2022r.  Wycieczka dla wszystkich przedszkolaków do SEA Parku

W tym dniu śniadanie będzie o godz. 8.15 Wyjazd z  przedszkola godz. 9.00.

Powrót do przedszkola godz. 13.00

Koszt wycieczki to 50.00zł od dziecka ( bilet wstępu i wynajem autobusu ).

Pieniądze  należy wpłacić u wychowawców grup do dnia 20.05.2022r.

-

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1. 06.2022r. Dzień Dziecka w przedszkolu. Zabawy w ogrodzie przedszkolnym, konkurencje

sportowe , bańki mydlane, balonowe animacje. Poczęstunek i niespodzianki.

Dmuchany plac zabaw.

04.06.2022r. – Festyn Rodzinny pn. ,, MAMA, TATA I JA”- SOBOTA GODZ. 10.00

14.06.2022t. – Spotkanie z policjantem ,, Bezpieczne wakacje’’. Wakacje tuż, tuż, więc warto

przypomnieć dzieciom  jak bezpiecznie możemy je spędzić .

16.06.2022r. – Boże Ciało – przedszkole nieczynne.

22.06.2022r. – Uroczyste pożegnanie absolwentów naszego przedszkola ( środa godz. 10.00)

24.06.2022r. – Zakończenie roku przedszkolnego w gr. I i gr. II . Wręczenie dyplomów i upominków.

PRACA PRZEDSZKOLA W OKRESIE WAKACYJNYM

Nasze przedszkole pełni dyżur wakacyjny w miesiącu lipcu. Na okres wakacyjny do przedszkola przyjmowane są dzieci obojga rodziców pracujących z obu placówek przedszkolnych w Charbrowie i w Wicku.

Karty zapisu dziecka na okres wakacyjny składają  rodzice do dnia 10.06.2022r.

Karty zapisu na okres wakacyjny można pobrać w kancelarii przedszkola lub ze strony internetowej przedszkola w zakładce ,, Dla rodziców- rekrutacja”.