Międzyprzedszkolny Konkurs Ekologiczny

26.04.2023r.  dzieci z gr. III  wzięły udział w Międzyprzedszkolnym Konkursie Ekologicznym pn.             ,, Przyroda ponad wszystko, wtedy czyste środowisko”, którego organizatorem był Wójt Gminy Wicko i Przedszkole Gminne w Wicku.

W konkursie udział wzięły dzieci z oddziałów ,, O” Przedszkola w Charbrowie i w Wicku oraz oddziału przedszkolnego w Szczenurzy i w Maszewku. Każda drużyna składała się z 5 członków reprezentujących placówkę. Dzieci rozwiązywały i wykonywały różne zadania o tematyce ekologicznej a także sprawnościowej.

Drużyna z gr. Starszaków w składzie : Mikołaj Stawrosiejko, Wojtek Godula, Małgosia Szyca, Nela Pawelczyk i Staś Mazurkiewicz godnie reprezentowali nasze przedszkole, wspaniale się zaprezentowali i zdobyli I miejsce i Nagrodę Wójta Gminy Wicko o wartości 250 zł.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z konkursu w galerii zdjęć.

.Międzyprzedszkolny Konkurs Ekologiczny