Fotorelacja - Festyn Pożegnania Lata .

W dniu dzisiejszym odbył się Festyn Pożegnania Lata i Powitania Jesieni.

Wszystkie grupy spotkały się w sali maluszków z niecierpliwieniem czekały na zaproszone kolorowe damy . W role  Pani Jesieni wcieliła się  Pani  Karolina, która weszła przystrojona w kolorowe liście z wielkim koszem pełnym darów. W rolę Pani Lato wcieliła się Pani Paula ubrana  w letni  , plażowy strój  w przeciwsłonecznych okularach , krótkim wierszykiem pożegnała się z przedszkolakami.

Oklaskami powitaliśmy Jesień.

Dla każdej grupy w koszu z darami  czekało zadanie do wykonania związane z jesienią, konkurencje sportowe , tester smaków owoców jesiennych , zagadki matematyczne – przeliczanie dyni , układanie darów jesieni wg określonego kodu, zabawy muzyczno-rytmiczne przy muzyce.

Po zakończonych konkurencjach wszystkie dzieci zasiadły do pięknie  nakrytych stolików, na których znajdowały się zdrowe przekąski w postaci owoców takich jak: malinki, truskawki, banany, jabłka, gruszki oraz słodkie  pyszności takie   jak ciasto marchewkowe, rogaliki i kolorowe galaretki przygotowane przez rodziców naszych dzieci.

Wszystkim rodzicom  składamy podziękowania za pomoc w organizacji poczęstunku.

Było mnóstwo atrakcji, zabaw ruchowych, piosenek, tańców. Radość, śmiech i głośny doping uczestników świadczyły o wspaniałej zabawie.