REWIA NA LODZIE- RELACJA

W dniu dzisiejszym dzieci z gr. II i gr. III uczestniczyły w wyjeździe edukacyjnym do Gdańska na widowisko teatralne na lodzie w wykonaniu łyżwiarzy z całej Polski w przedstawieniu  Magic Story on ice -  ,,Niezwykłe przygody Żeglarza Sindbada”.

Spektakl odbył się   w hali  widowiskowo- sportowej Gdańsku -Oliwie, która posiada ponad 4500 miejsc na trybunach. Rozmiar tafli lodowej 60 mx30 m.

Na lodowisku przy dźwiękach muzyki i licznych efektów specjalnych nasze przedszkolaki podziwiały występy łyżwiarzy i łyżwiarek. Tytułowy bohater przemierzał odległe krainy w poszukiwaniu miłości i szczęścia.

Niezwykłe wodowisko muzyczno-teatralno – taneczne wprawiło nas wszystkich w ogromny zachwyt. Wspaniała muzyka, śpiew, taniec na lodzie  w wykonaniu wielu wspaniałych łyżwiarzy, scenografia, światła zachwyciły wszystkich widzów, którzy bardzo entuzjastycznie  reagowały podczas występu.

Niezapomniane chwile i wspaniałe przeżycia na pewno długo pozostaną w naszej pamięci.

Zapraszamy do galerii zdjęć.