Dzień Edukacji Narodowej w naszym przedszkolu- relacja.

Dzień Edukacji Narodowej w naszym przedszkolu- 11.10.2023r.

Już od rana dzieci obdarowywały swoje panie pięknymi kwiatami i słodkościami. Po śniadaniu, odświętnie ubrane, spotkały się w sali "Maluszków".

Dzień Edukacji Narodowej w naszym przedszkolu- relacja.

Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowe święto dla pracowników oświaty. Nasze przedszkolaki podziękowały swoim ukochanym Paniom i Pracownikom Przedszkola za trud włożony w ich nauczanie i wychowanie.

Dzień Edukacji Narodowej w naszym przedszkolu- relacja.

W tym uroczystym dniu dzieci zaprezentowały się najlepiej jak umiały. Nie zabrakło wierszy, życzeń, piosenek, które w całości stworzyły piękne podziękowanie za codzienną troskę, oddanie i serdeczność.

Dzień Edukacji Narodowej w naszym przedszkolu- relacja.

Życzenia i podziękowania za zaangażowanie   w pracę    złożyła także Pani dyrektor wręczając pracownikom przedszkola podziękowania i nagrody za szczególne   osiągnięcia w pracy wychowawczo- dydaktycznej .Przewodnicząca Rady Rodziców  P. Wioletta Bonik również złożyła życzenia i wręczyła   upominki w postaci  przepięknych wrzosów.

Dzień Edukacji Narodowej w naszym przedszkolu- relacja.

Pani dyrektor Bernadeta Wiśniewska  skierowała do pracowników przedszkola  wiele ciepłych słów oraz życzeń dalszej, owocnej pracy. Ten dzień dla wszystkich upłynął w miłej i serdecznej atmosferze, a wrażenia na długo pozostaną w naszej pamięci.

Dzieci i nauczyciele po uroczystości zasiedli przy stole z pysznym poczęstunkiem .

Kochane Dzieci!

Drodzy Rodzice!

Dzìękujemy Wam z serca za wszystkie dowody życzliwości i wdzięczności: kwiaty czekoladki i inne niespodzianki.

Dla Was będziemy starać się jeszcze, jeszcze, jeszcze bardziej.

Serdeczne podziękowania dla Pana Wójta Dariusza Waleśkiewicza ,  który nie mógł uczestniczyć dzisiaj w naszej uroczystości ale przekazał na ręce  pani dyrektor życzenia i podziękowania dla wszystkich pracowników przedszkola.

Dziękujemy za pamięć i  życzenia.