Spotkanie edukacyjno-czytelnicze w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Łebie.

Spotkanie edukacyjno-czytelnicze w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Łebie.Ostatnie dni października  obfitują w naszym przedszkolu w spotkania z książką, Dzisiaj z samego rana wyruszyliśmy na wycieczkę do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łebie , gdzie czekała na nas pani Dorota Reszke - dyrektor biblioteki oraz P. Alicja Kisielewska i pan Ireneusz Mania. Spotkanie  było bardzo owocne. Wysłuchaliśmy pięknej jesiennej opowieści o skarbach lasu w cudnej scenerii z bajki Bolek i Lolek.

Spotkanie edukacyjno-czytelnicze w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Łebie.

Zwiedziliśmy  również kącik małego czytelnika w bibliotece, zachwycając się ilością książek dla dzieci. Zajęcia biblioteczne zwieńczyliśmy wykonaniem jesiennej  opaski  z kolorowego papieru  i jesiennych liści.

Spotkanie edukacyjno-czytelnicze w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Łebie.W czasie kiedy  Starszaki odwiedzali bibliotekę , Średniaki udały się wraz z panią Dorotą i Panem Irkiem do sali historii Łeby, w której  znajduje się mnóstwo ciekawych eksponatów  przyniesionych przez mieszkańców Łeby. Dowiedzieliśmy się jaki jest herb Łeby. Zapoznaliśmy się z rybogryfem a także posłuchać mnóstwo opowieści o ludziach morza.

Spotkanie edukacyjno-czytelnicze w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Łebie.Pan Ireneusz , członek WWF zaciekawił nas opowieściami o ssakach i ptakach żyjących  na plaży i w morzu.  Dzielił się swoją wiedzą i zachęcał  by dbać o przyrodę i stać się przyjacielem WWF.

Spotkanie edukacyjno-czytelnicze w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Łebie.

To była piękna wycieczka , bogata w wiele atrakcji. Na pewno odwiedzimy jeszcze bibliotekę w  Łebie.

Spotkanie edukacyjno-czytelnicze w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Łebie.Dziękujemy pani dyrektor i pracownikom biblioteki za tak miłe przyjęcie i wspaniałe atrakcje.