Relacja z uroczystości z okazji Dnia Kobiet.

Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień, ważny dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i małych.

W wiosennych humorach, pięknie wystrojone, małe i duże Panie z naszego przedszkola, świętowały w piątek 8 marca Dzień Kobiet. Radosna atmosfera panowała już od samego rana.

Relacja z uroczystości z okazji Dnia Kobiet.    Relacja z uroczystości z okazji Dnia Kobiet.

Relacja z uroczystości z okazji Dnia Kobiet.   Relacja z uroczystości z okazji Dnia Kobiet.

Wszystkie dzieci spotkały się w sali "Maluchów", by zaprezentować program artystyczny przygotowany specjalnie na tę okazję. Były wiersze, piosenki i tańce, wykonane z wielkim przejęciem i zaangażowaniem.

W tym szczególnym dniu wszystkie kobietki otrzymały serdeczne życzenia i upominki.
Chłopcy złożyli życzenia, tradycyjnie zaśpiewali swoim koleżankom i paniom  uroczyste „100 lat”, i wręczyli piękne laurki i niespodzianki.

Pani Dyrektor podziękowała małym artystom, zapraszając na poczęstunek . Dzieci otrzymały także drobne upominki. Uśmiechnięte buzie Pań i przedszkolaków, a zwłaszcza dziewczynek świadczyły o miło spędzonym Dniu Kobiet!