Przedszkolny Klub Małego Wolontariusza

Przedszkolny Klub Małego WolontariuszaDrodzy Rodzice!
Przedszkolny Klub Małego Wolontariusza Przedszkola Gminnego w Charbrowie do którego należą wszystkie dzieci z naszego przedszkola w ramach akcji charytatywnej ,, Pola Nadziei" zebrał na budowę hospicjum w Pogorzelicach kwotę 450 zł. Środki pozyskano ze sprzedaży palm wielkanocnych na kiermaszu w przedszkolu. Dzieci wykonały palmy  na warsztatach kreatywnych.

,,Pola Nadziei" - celem akcji jest pozyskanie środków na budowę hospicjum i propagowanie idei opieki hospicyjnej w społeczeństwie. Symbolem akcji są żółte żonkile.

Uwrażliwiamy dzieci na potrzeby innych ludzi i promujemy idę wolontariatu.

Bardzo dziękujemy, że nas wspieracie.

Zapraszamy Was drodzy Rodzice   do udziału w  kolejnej akcji charytatywnej ,, Słodki czwartek" na rzecz budowy hospicjum w Pogorzelicach, która odbędzie się 11 kwietnia  2024r.w naszym przedszkolu.
Zapraszamy  do zakupu ciast upieczonych przez pracowników przedszkola.

,, Radość przeżywa się tylko wtedy, gdy sprawia się ją innym". Karl Barth

Dyrektor Bernadeta Wiśniewska