Konkurs rodzinny "Pokaz mody ekologicznej" dla dzieci z gr III

Coś fajnego ze śmiecia mego

„POKAZ MODY EKOLOGICZNEJ”

Konkurs rodzinny

1. ORGANIZATOR: Stowarzyszenie na rzecz rozwoju Gminy Wicko „Inicjatywa"
  2. CELE KONKURSU:

*Propagowanie idei czystego środowiska;

* Popularyzowanie wiedzy dotyczącej segregacji i recyklingu;

* Zagospodarowanie odpadów przydatnych do ponownego wykorzystania lub przetworzenia;  *Poszerzenie świadomości ochrony środowiska;

*  Zachęcenie przedszkolaków i ich rodzin do przedstawienia własnego pomysłu na czyste  środowisko przyrodnicze poprzez wykonanie stroju z materiałów przeznaczonych do recyklingu.

III. UCZESTNICY:

1. Grupa III Starszaki z Przedszkola Gminnego w Charbrowie

1. ZASADY UCZESTNICTWA:
  1. Przedszkolak wraz z rodziną  zobowiązany jest do przygotowania jednego stroju  ekologicznego z surowców wtórnych.
  2. Przedszkolak prezentuje strój podczas pokazu mody dnia 22 .10.2020.(czwartek)

V. OCENA

1. Komisja będzie brała pod uwagę: pomysłowość, wykonanie, zaprezentowanie stroju.
  2.  Prezentacja strojów oraz rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu 22.10.2020 podczas warsztatów kreatywnych „Coś fajnego ze śmiecia mego.”

1. NAGRODY
  1. Przedszkolaki , które wykonają najlepsze projekty ubrań ekologicznych otrzymają dyplomy ; I, II i III miejsce  nagrody rzeczowe .

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!