Planowane działania na MARZEC

05.03.2021r.

Przedstawienie teatralne pt.,, Legenda o smoku Wawelskim” on-line w wykonaniu teatru Forma z Krakowa.

08.03.2021r.

Uroczystość przedszkolna z okazji Dnia Kobiet - dzieci zaprezentują krótki występ artystyczny przygotowany specjalnie na tę okazję przed gronem kolegów i koleżanek z przedszkola oraz wszystkimi Paniami pracującymi w przedszkolu. Wręczymy własnoręcznie wykonane laurki i kwiaty.

11.03.2021r.

Fotograf w przedszkolu. Zostaną wykonane   zdjęć   dzieciom  przez agencje fotograficzną Pro-Art. Z Gdańska. Zakup zdjęć jest dobrowolny.

19.03.2021r.

22.03.2021.

Comiesięczne eksperymentowanie- zajęcia z cyklu ,, Mali odkrywcy i badacze poznają świat”- ogrodnicy

- Hodowla roślin – zakładanie ogródków – sposoby przyśpieszania wzrostu roślin

-Wesołe stworki ( z wyhodowanego w doniczkach jęczmienia , tworzenie wesołych stworków)

• Zakładamy zielniki – obserwacja w terenie

Powitanie wiosny. Wiosenny Quiz- zwiastuny nadchodzącej wiosny. Wesołym korowodem , śpiewając i grając na instrumentach, oznajmimy przyjście nowej pory roku.

23.03.202r.

Wielkanocne warsztaty kreatywne- przygotowanie stroików i ozdób wielkanocnych  na kiermasz świąteczny.

25.03.2021r.

Wielkanocny kiermasz świąteczny.

26.03.202r.

Dzień Teatru. Multimedialny spacer po teatrze.

31.03.2021r.

Wielkanocny konkurs edukacyjny- międzygrupowy. Niespodzianki od Zajączka.